Şehr- i Süleha’da AİLEMİZ e-dergisi Yayın Hayatına Başladı

Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün yayın organı olan ve 3 ayda bir dijital olarak yayımlanacak olan  “ Şehr- i Süleha’da AİLEMİZ” dergisi yayın hayatına başladı.
 Tarih boyunca Aksaray’a verilen isimlerden biri olan “Şehr-i Süleha” (Salihler Şehri) ismine ithafen İl Müdürü İsrafil AKTÜRK tarafından isimlendirilen dergi, İl müdürlüğünün Web sitesi olan     http:// aksaray.aile.gov.tr   adresinden erişime açıldı.
Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hazırlanan dergi, Kurumun hizmetlerini ve bu hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştıran hizmet birimlerinin tanıtımını yapmaktadır.
Doğum Yardımı, Engelli Evde Bakım Hizmetleri, Erişebilirlik, Koruyucu Aile gibi pek çok hizmeti yürüten, aynı zamanda kreşler, A.Kadir Üçyıldız Huzurevi, Aksaray Rehabilitasyon Merkezi gibi pek çok kuruluşu da bünyesinde bulunduran Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü,  e-dergi çalışması ile Aksaray Halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil AKTÜRK  “ Şehr- i Süleha’da AİLEMİZ” dergisinin hazırlanmasında başta AR-GE Birim Sorumlusu Fatih Bedri ASLAN’a, İşaret Dili Tercümanı Başak TÜRKUĞUR ALBAY’a ve emeği geçen tüm personele teşekkürlerini ileterek, hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artıracağız dedi.
 
“ Şehr- i Süleha’da AİLEMİZ” dergisine ulaşmak için
http://aksaray.aile.gov.tr/
http://joom.ag/aKaQ  adreslerini tıklayabilirsiniz.